ośrodek

European Counter Terror Academy to luksusowy, nowoczesny i w pełni wyposażony ośrodek szkoleniowy pozwalający na prowadzenie wszelkich rodzajów kursów i szkoleń takich jak:

Strzelectwo taktyczne
 Ochrona VIP
 Walka wręcz
Szkolenia i kursy dla Wojska i Policji
Szkolenia CQB
kursy dla służb ochrony
Para medyki

Nasze centrum szkoleniowe jest wyposażone w 2 strzelnice (dwupoziomowe) zamknięte o łącznej powierzchni 1200 m2 z możliwością aranżacji przestrzeni pod najbardziej wymagające scenariusze strzeleckie w tym i szkolenia CQB oraz otwartą strzelnice o powierzchni 2h oddaloną o kilka kilometrów od ośrodka. Dolna strzelnica posiada trzy wjazdy – samochodem lub kładem. Całość połączona ze stawem - możliwość użycia helikoptera i pontonu, zrzutów na linach (różne wersje). Ponadto centrum jest wyposażone w salę wykładowa z rzutnikiem oraz obszerną jadalnie. Wszyscy nasi goście będą zakwaterowani w 2 osobowych pokojach o 3 gwiazdkowym standardzie.

Strzelnica (strzelanie na odległość 10m, 20m i 25m) wyposażona jest w :

■ Ruchome makiety umożliwiające strzelanie praktyczno-dynamiczne
■ Elektryczne transportery tarcz
■ Monitoring stanowisk
■ Podnośniki sylwetek bojowych
■ Obrotniki wróg – przyjaciel
■ Tarcze biathlonowe

Na wyposażeniu posiadamy następujące jednostki broni :

Pistolety Glock 19/17
Karabinki AK47 w różnych wersach
Karabinki AR15 w różnych wersjach
Pistolety maszynowe APC
Pistolety maszynowe MP5
pistolety Walter P99, CZ, oraz całą game pojedynczych sztuk broni krótkiej

Każda uczestnik szkolenia może być wyposażony w pełen zestaw taktyczny (kamizelka taktyczna, ładownice, kabury, zawieszenia do broni długiej oraz nakolanniki).

Instruktorzy

Instruktorzy pracujący dla ECTC to starannie wyselekcjonowana międzynarodowa kadra mająca wieloletnie doświadczenie w pracy na rynku cywilnym oraz w jednostkach specjalnych wojska i policji.

W skład European Counter terror Academy wchodzi także Isreli Tactcial School która jest jest międzynarodowym zespołem byłych funkcjonariuszy wojska, policji oraz służb specjalnych Izraela świadczących usługi związane z organizacją i tworzeniem zespołów ochrony osobistej, prowadzeniem działalność audytowo-doradczej oraz szkoleniowej.